ضمن تبریک به همشهریان محترم و جامعه دانشگاهی شهرستان میانه، بدین وسیله به اطلاع می رساند اولین شماره از مجله علمی و پژوهشی بوم شناسی گیاهان زراعی (دانش نوین کشاورزی پایدار سابق) با قالب و ترکیب جدید منتشر شد. متولي انتشار اين مجله دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه مي باشد  

این مجله با نام های دانش کشاورزی و دانش نوین کشاورزی پایدار از سال 1383 منتشر می شود و امسال یازدهمین سال متوالی فعالیت آن است و از این حیث با سابقه ترین مجله دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه شمالغرب کشور در زمینه کشاورزی می باشد. 

همچنین وب سایت جدید این مجله با عنوان www.agroecojournal.com راه اندازی شده است که مقالات شماره نخستین (دوره 10 شماره 3) از این طریق قابل دسترسی می باشد.

پژوهشگران و دانشگاهیان علاقمند می توانند با ثبت نام در سامانه این وب سایت، مقالات خود را از طریق الکترونیکی ثبت و یا به عنوان داور با این مجله همکاری نمایند. کلیه امورات مجله از این پس از طریق این وب سایت و به شیوه الکترونیکی انجام خواهد شد.

551431860478

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با دبیرخانه مجله با شماره تلفن 52240084-041 و یا شماره همراه 09143232270 جناب آقای دکتر سلیمان جمشیدی مدیر مسئول مجله تماس حاصل فرمایید. آدرس ایمیل مدیر مسئول:S.jamshidy@gmail.com

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com