رییس واحد میانه به آنا خبر داد؛
با دستور رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، مجوز سخنرانی حاج رحیم احمدی روشن صادر شد
خبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از صدور مجوز سخنرانی حاج رحیم احمدی روشن پدر شهید احمدی روشن از سوی دکتر علیرضا منادی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان آذربایجان شرقی در این واحد دانشگاهی خبر داد.
دکتر علی سلمان پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا ضمن بیان این مطلب و توضیح مسائل پیش آمده در این واحد دانشگاهی افزود: در پی درخواست دفتر بسیج دانشجویی واحد میانه مبنی بر اینکه سخنرانی پدر شهید احمدی روشن در برنامه جشن روز فناوری هسته ای در این واحد دانشگاهی در روز شنبه 22 فروردین 94 انجام گیرد.
وی درادامه بیان کرد: بر این اساس مراحل قانونی درخواست بسیج دانشجویی طی شده و با توجه به حساسیت زمانی (عدم موضع گیری مقام معظم رهبری تا آن زمان) هیأت نظارت استان و شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی میانه مصلحت بر این دانستند که برنامه با سخنرانی مسئول بسیج دانشجویی استان و یک نفر از اساتید دانشگاه مرتبط با موضوع برنامه هسته ای صورت گرفته و دعوت از پدر شهید احمدی روشن به زمان دیگری موکول گردد.
رییس واحد میانه تاکید کرد: بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت بیان نظرات موافقان و مخالفان مذاکرات هسته ای، با دستور دکتر منادی رییس دانشگاه آزاد اسلامی در استان آذربایجان شرقی، مجوز سخنرانی حاج رحیم احمدی روشن در مراسم جشن روز فناوری هسته ای صادر گردید.
سلمان پور در پایان سخنان خود گفت: کمیته مراسمات دانشگاه تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری این برنامه را انجام داده تا با هماهنگی بسیج دانتشجویی واحد، مراسم جشن هسته ای با سخنرانی پدر شهید احمدی روشن برگزار گردد.
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com