خبرگزاری آنا: مراسم تودیع و معارفه رییس جدید مرکز آموزشی ترکمانچای دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور اعضای هیات رییسه در محل اتاق ریاست واحد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی سلمان پور رییس واحد میانه ضمن قدردانی از زحمات دکتر احمدرضا بیضایی رییس سابق مرکز در دوران تصدی مسئولیتش و تبریک انتصاب به دکتر امیررضا رمضانی رییس جدید مرکز آموزشی ترکمانچای گفت: تغییرات مدیریتی در هر مجموعه ­ای یک امر طبیعی و انکار ناپذیر است و تغییری مطلوب است که حرکتی رو به جلو را در مجموعه ایجاد کند.
وی تغییر در مدیریت­ها را باعث استفاده از نیروی فکری و مدیریتی جدید دانست و اظهار کرد: بر اساس آموزه­های دینی و اخلاقی ما هر مسئولیت، فرصتی مغتنم در راه خدمت بهتر و بیشتر به مردم به خصوص دانشجویان عزیز است که بایستی در این راه اخلاق اسلامی و وجدان کاری را سر لوحه برنامه کاری خود قرار دهیم.
رییس واحد میانه از رییس جدید مرکز ترکمانچای تلاش مضاعف، انگیزه بیشتر برای رسیدن به هدفی مطلوب با همدلی و همفکری در این مرکز را خواستار شد.
در پایان این جلسه، دکتر امیررضا رمضانی به عنوان رییس جدید ترکمانچای معرفی و از تلاش ها و زحمات دکتر احمدرضا بیضایی رییس سابق نیز قدردانی شد.
 IMG 6106
IMG 6100

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com