خبرگزاری آنا: نشست روشنگری و بصیرت افزایی به همت حوزه بسیج کارمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، فرمانده سپاه ناحیه میانه، کارکنان، دانشجویان و اساتید در سالن اجلاس واحد برگزار شد. 1
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، سرهنگ ایمانی سخنران مراسم در بخشی از سخنان خود تشکیل نظام جمهوری اسلامی را، ثمره خون پاک شهدان عنوان کرد و گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57، دشمنان انواع ترفندها و توطئه ها را بر علیه کشور ما پیش بینی و پیاده کردند و علیرغم وجود این همه تهدیدات و توطئه ها، نتوانستند نقشه های خود را عملی کرده و نظام ما را ساقط کنند.
وی افزود: دشمنان کشور ما بعد از اینکه نتوانستند نقشه های سیاسی خود را به کرسی بنشانند، مجبور شدند هشت سال جنگ دفاع مقدس را بر کشور ما تحمیل نمایند و در طول این مدت، مردم غیور ایران بود که در این جنگ از همه مسائل خود بهره برد و حتی بک میلیمتر از خاک خود را به دست دشمنان نداد.
فرمانده سپاه ناحیه میانه با اشاره به دیگر دستاوردهای انقلاب اظهار کرد: خود باوری و خود اتکایی چه در بعد معنوی و چه در بعد مادی از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است. جوان این مرزو بوم با خود باوری  و بالا بردن سطح علمی و دانش افزایی در همه زمینه ها، توانسته ایم حرفی برای گفتن در جهان داشته باشیم و اقتدار خود را حفظ کنیم.
ایمانی با بیان اینکه بصیرت مانند چراغی است که راه را برای انسان نشان می دهد تصریح کرد: در بحث بصیرت، نقش اساتید و مسئولین دانشگاه بسیار مهم و ضروری است و شماها هستید که راه بصیرت را به دانشجویان نشان می دهید و با بصیرت دهی در مقابل فتنه و تجزیه و تحلیل هایتان آنها را آگاه می سازید.
این مقام مسئول، بصیرت و هوشیاری کامل در مقابل برنامه های بلند مدت دشمنان نظام و در مقابل، پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری را خواستار شد و اذعان کرد: افزایش سطح بصیرت و شناخت از فضای جامعه در راستای حق طلبی با حضور بسیجیان آگاه که به سلاح ایمان و معرفت مجهز هستند، در زمینه خنثی کردن توطئه های دشمنان بسیار مؤثر است.
 
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com