تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اهانت به پیامبر (ص) در واحد میانه برگزار شد
خبرگزاری آنا: به همت دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، تجمع اعتراض آمیز در محکومیت اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) در محل نماز خانه دانشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سعیدی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میانه در بخش از سخنان خود گفت: دین اسلام دین صلح و دوستی و دین عطوفت، مهربانی و رحمت است. اسلام دین تکفیر نیست و امروز روزی است که ما مسلمانان نتیجه تفرقه را می بینیم.
وی افزود:  روند رو به رشد گرایش اسلام و قرآن در بین مردم کشورهای غربی، حاکمان این کشورها را به تکاپوی جلوگیری از امواج خروشان این حرکت با سیاه نمایی چهره ی رحمانی اسلام ناب محمدی انداخته است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با بیان اینکه این فاسقان با تحریف ادیان الهی به سمت منافع خود چهره ای بسیار ناپسند از ادیان اصیل را به نمایش گذا شته اند بیان کرد:  در دین مبین اسلام همان دینی که خار چشم دولت های استکباری است، اهانت به کلیه ادیان الهی مردود شمرده می شود و در صورت وقوع چنین عمل قبیحی علیه مقدسات سایر ادیان، شاهد اعتراضات گسترده جامعه مسلمانان خواهیم بود.
 
در پایان، اعضای هیئت رئیسه، کارکنان، اساتید و دانشجوین دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با سردادن شعار های لبیک یا محمد، نفرین بر دشمنان محمد، لبیک یا رسول ا... ، اقدام غیر اخلاقی در توهین به پیامبر اکرم(ص) را محکوم و خشم و انزجار خود را اعلام داشتند.
IMG 2455
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com