معاونت پژوهش و فناوری واحد میانه برگزار می کند؛
کارگاه آموزشی ابزارهای تحقیق Research Tools
خبرگزاری آنا: از سوی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه یک دوره کارگاه آموزشی با عنوان ابزارهای تحقیق Research Tools  در محل سالن اجلاس ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار می گردد.
دکتر علی فرامرزی معاون پژوهش و فناوری واحد میانه با بیان این مطلب گفت: این کارگاه آموزشی ویژه اعضای هیات علمی و دانشجویان بوده که در تاریخ 20 بهمن ماه سال جاری (روز دوشنبه) به مدت 5 ساعت برگزار می شود.
وی به هدف از برگزاری کارگاه اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری کارگاه ابزارهای تحقیق، معرفی برنامه ها و ابزارهایی است که امروزه در محیط های علمی در جهان مورد استفاده قرار می گیرند که در بسیاری از موارد، زمینه ی ارتقاء سطح کیفی مقالات پژوهشگران و محققان را فراهم می آورند.
فرامرزی در ادامه، تحقیق و پژوهش را در محیط های دانشگاهی و آموزشی از ارکان اصلی عنوان کرد و استفاده از ابزارهایی جهت تسهیل در تحقیق و بهبود کیفیت مقالات، امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست.
معاون پژوهش و فناوری واحد میانه در خصوص سرفصل کارگاه بیان کرد: ضرورت نیاز به جعبه ابزارهای پژوهشی، یافتن کلمات کلیدی و مقالات مرتبط به هم برای Literature review، واگذاری جستجو برای یافتن مقالات مناسب به ماشین، پرهیز از تقلب علمی و معرفی ابزارهای سنجش به میزان تقلب علمی، آشنایی با ابزارهای مدیریت منابع و مراجع، جستجوی ایندکسی در انبوه مقالات دانلود شده، ارتقاء سطح کیفی مقالات از جمله سرفصل این کارگاه آموزشی می باشد.
وی در پایان تاکید کرد: متقاضیان جهت ثبت نام تا تاریخ 19/11/93 به وب سایت کارگاه های واحد به نشانی  http://workshop.m-iau.ac.ir مراجعه نمایند.
اضافه می شود مدرس این دوره آموزشی دکتر پیمان ممانی خواهد بود.

R

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com