بیانیه هیئت رییسه، استادان ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه
درمحکومیت توهین به پیامبرعظیم الشأن اسلام
خبرگزاری آنا: اعضای هیئت رییسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در محکومیت نشریه فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن به ساحت مقدس ختم المرسلین حضرت رسول اکرم(ص) بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه بدین شرح می باشد:
بسمه تعالی
سال‌هاست که از سوی دشمنان اسلام اقدامات ضد اسلامی و افراطی‌گری به اسم اسلام با حمایت مالی و معنوی صهیونیست‌ها و دولت‌های غربی صورت می‌گیرد و توهین به مقدسات مسلمانان و ارزش‌های اسلامی فعالیت رسانه‌های وابسته به صهیونیست‌ها است که هر از گاهی در برهه‌های مختلف برای اهداف از پیش طراحی شده صورت می‌گیرد. یک روز با ساخت فیلم ضد اسلامی به جنگ رسانه‌ای با مسلمانان می‌آیند و روز دیگر با کشیدن کاریکاتورهای موهن.بی شک خشونت و افراط گرایی افسار گسیخته در هر جا و از هر طرفی مذموم، نکوهیده و غیر قابل دفاع است، همانگونه که از جرم اهانت یک نشریه به مبانی دین مبین اسلام و پیامبر اعظمش(ص) هم نمی‌توان گذشت، لیکن نکوهیده‌تر، استفاده از این رویداد برای فضاسازی علیه پیروان یکی از بزرگترین مکاتب آسمانی است که بلافاصله پس از این حادثه آغاز و همچنان ادامه دارد.
حرکت شرم‌آور و دین‌ستیز نشریه فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه رسول مهر و رحمت، پیامبر اعظم، قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان علی الخصوص مسلمانان عالم را جریحه‌دار کرد. اسلام‌هراسی و به طبع آن اسلام‌ستیزی و ریشه‌کن کردن اسلام ناب محمدی(ص) سرمنشأ و دستور کار اصلی نظام سلطه است و ضمن ابراز تأسف و اندوه مضاعف خود از این هتاکی‌ها، اعلام می‌داریم که هیچ‌گاه در برابر توهین به مقدس‌ترین مقدسات خود ساکت و بی تفاوت نبوده به هر روشی که در اختیار داریم، در مسیر برملاساختن اهداف شوم دشمنان از تحرکات اخیر می‌کوشیم.
اساتید، داشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در پایان این بیانیه، ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، اقدام موهن نشریه فرانسوی را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم‌الانبیاء، پیامبر اعظم(ص) محکوم کرده واز عموم آزادمردان و پیروان ادیان آسمانی به ‌ویژه علما و نخبگان امت اسلامی خواستند تا در برابر این اقدام وقیحانه موضع‌گیری کرده و تلاش خود را مصروف افشای پشت پرده جریان‌های تروریستی اسلام‌نما و همچنین دشمنان پلید اسلام‌ستیز و اهانت‌کنندگان به ساحت مقدس ختمی مرتبت(ص) کنند.
 
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com