رییس واحد میانه به آنا خبر داد؛
رشته کارشناسی ارشد حسابداری به فهرست رشته های واحد میانه اضافه شد. IMG 0032
خبرگزاری آنا: با پیگیری ها و تلاش های معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و با تصویب نهایی شورای گسترش آموزش عالی، رشته کارشناسی ارشد حسابداری، به فهرست رشته های کارشناسی ارشد واحد میانه اضافه شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی سلمانپور رییس واحد میانه با بیان این مطلب گفت: در راستای تنوع بخشی و توسعه کیفی تحصیلات تکمیلی و همچنین کیفی سازی دانشگاه، رشته کارشناسی ارشد حسابداری از سوی شورای گسترش آموزش عالی به تصویب رسید و دانشگاه آزاد اسلامی میانه از بهمن ماه سال جاری به پذیرش دانشجو اقدام خواهد کرد.
وی اظهار امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک، با تصویب رشته های جدید در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به جایگاه اصلی و علمی خود در سطح استان و کشور خواهد رسید.
 سلمانپور خاطر نشان کرد: حرکت در مسیر توسعه کیفی در دانشگاه آزاد اسلامی و تصویب رشته های جدید در مقاطع تحصیلات تکمیلی، امروز ضرورتی غیر قابل انکار است.
رییس واحد میانه در ادامه افزود: تصویب رشته های تحصیلا تکمیلی، با توجه به نیازها و خیل عظیم علاقمندان به تحصیل در این مقطع، در زمینه توسعه کیفی فعالیت های دانشگاه آزاد ااسلامی به ویژه در واحد میانه مؤثر است.
وی در ادامه به تعداد رشته های تحصیلی در واحد میانه اشاره کرد و گفت: با تصویب کارشناسی ارشد حسابداری، تعداد رشته های تحصیلی این واحد دانشگاهی در مقاطع دکتری 4 رشته، کارشناسی ارشد 30، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته 68 و کاردانی پیوسته و ناپیوسته 49 و در مجموع  به 150  رشته تحصیلی رسیده است.
 
وی در پایان تصریح کرد: تاسیس رشته های متناسب با نیاز دانشجویان، دانش پژوهان و علاقمندان به تحصیلات تکمیلی، از اولویت های برنامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در آینده نزدیک می باشد.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com