خبرگزاری آنا: نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان طراحی و دوخت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در محل سالن همکف ساختمان مرکزی دانشگاه برپا گردید.1
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، لیلا شهبازنیا استاد رشته طراحی و دوخت واحد میانه با اعلام این مطلب گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان رشته طراحی و دوخت این واحد دانشگاهی از جمله: کیف های اداری، اسناد و مدارک، دستی زنانه و مردانه، جا موبایلی، ساک دستی، جامدادی و ... وجود دارد.
وی افزود: علاوه بر این دستاوردها، چاپ ترافارد روی تابلو، شال و روسری، آینه کاری، ساخت مجسمه، طراحی ویترا روی شیشه، ساخت جا کلیدی و تزئینات دستی نیز در معرض دید عموم قرار گرفته است.
شهبازنیا در مورد معرفی رشته طراحی و دوخت اضافه کرد: طراحی و دوخت لباس طی قرون متمادی همراه با پیشرفت علم و تکنولوژی تغییرات چشمگیری داشته ومتناسب با فنون و تکنولوژی مدرن، شرایط اقلیمی، اقتصادی و آداب و رسوم اجتماعی به وجود آمده است.
وی تاکید کرد: هنگامی که انسان به صفت پوشاک فکر می کند یا به انواع مدهای روز ایران و جهان می اندیشد و یا زمانی که رنگ ها و طرح های متفاوت را به دقت بررسی می کند، متوجه پیچیدگی های تولید و بازاریابی و رقابت سنگین کشورها می شود.
 
گفتنی است این نمایشگاه به مدت 10 روز برای بازدید دانشجویان، استادان، کارکنان و عموم دایر است.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com