خبرگزاری آنا: اعضای هیئت رییسه، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در بیانیه ای به مناسبت حماسه 9 دی با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام حمایت همه جانبه از ولایت مطلقه فقیه با آرمانهای انقلاب اسلامی، تجدید بیعت نموده و تاکید کردند: حادثه 9 دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست، حرکت عظیم مردمی باعث شد تا بساط فتنه و فتنه گران در هم بپیچد و روح دیانت حاکم بر دلهای مردم نشان داده شد.
متن بیانیه دانشگاه ازاد اسلامی واحد میانه بدین شرح است:
بسمه تعالی
"حماسه 9 دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است."
                                                                                                            مقام معظم رهبری
تشخیص صحیح حق از باطل در زمان خود و انجام تکلیف در قبال آن، همان عنصر بصیرتی است که انتخابات سال 1388 را به امتحانات برخی خواص تبدیل کرد.
9دی پایان سناریوی توطئه بود. روز یادآور پیوند عمیق و ژرف ملت با امام و مقتدای خویش است، پیوندی که یادآور حماسه ای حسینی در سال 88 است. روزی که با حضور بی کران ملت در پهنه ایران اسلامی و به تبعیت از رهبر خویش سبب نا امیدی دشمن و جمع گشتن بساط فتنه در ایران اسلامی گشت تا برگ زرینی دیگر در گنجینه افتخارات ملت به ثبت رسد و دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته مایوس شوندو بدانند که قلب های پاک این امت حزب‌الله در گرو امام خویش است. اگر دست ها را از ما بگیرند و قلم ها را از ما بستانند با زبان خویش امام خود را همراهی خواهیم کرد و اگر زبان را از ما بگیرند با اشک های پاک خویش نهال انقلاب را آّب خواهیم داد و اگر چشمان را از ما بگیرند خون دل خواهد ماند که همواره بر شمشیر پیروز است.
ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی میانه، با ندایی انقلابی که نشأت گرفته از انقلاب شکوهمند اسلامی است با مقام عظمای ولایت بیعت کرده و به سران دول استکباری و ایادی داخلی آنها توصیه می کنیم از کینه توزی خود به سرزمین مان دست بردارند و مطمئن باشند که مردم غیور ایران هرگز زیر بار سلطه نخواهند رفت و با بصیرت و آگاهی در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بر خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com