خبرگزاری آنا: از سوی شرکت ایده پردازان و با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دوره آموزشی مبانی و تشریح الزامات در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید.1
دکتر علی فرامرزی معاون پژوهش و فناوری واحد میانه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اعلام کرد: دوره آموزشی مبانی تشریح الزامات شامل استاندارد آزمایشگاهی 17025:ISO و استاندارد قطعات 16949:ISO می باشد که توسط احسان ترکمنی، سر ممیز شرکت AGS برای شرکت کنندگان تدریس شد.
وی افزود: این کارگاه آموزشی به مدت دو روز برگزار و پس از پایان دوره، گواهی نامه بین المللی از سوی شرکت AGS برای شرکت کنندگان اعطاء گردید.
فرامرزی خاطر نشان کرد: دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک، متالوژی، برق، کشاورزی، شیمی، امورزراعی و باغی، زیست شناسی و رشته هایی که با آزمایشگاه و قطعات مرتبط بودند در این کارگاه آموزشی حضور داشتند.
 
عضو هیات علمی واحد میانه در پایان اظهار کرد: این دوره آموزشی از سوی شرکت ایده پردازان و با همکاری معاونت پژوهش و فناوری، برای دومین سال متوالی است که در این واحد دانشگاهی برگزار می کند و با استقبال مطلوب دانشجویان علاقه مند مواجه می شود.

 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com