فرماندار ویژه شهرستان در مراسم روز دانشجوی واحد میانه:1
انسان برای چگونه زیستن به دانش نیازمند است.
خبرگزاری آنا: معاون استاندار و فرماندار وژه شهرستان میانه گفت: شما دانشجویان، آینده سازان ایران اسلامی هستید و این جمعی که الان می بینم پر از انگیزه، امید به آینده و شور و نشاط است.
دکتر حیدری آزاد معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان در مراسم روز دانشجو که به همت دفتر فرهنگ، بسیج دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و با حضور پرشور دانشجویان و مسئولین دانشگاه در سالن اجتماعات واحد برگزار گردید، دوران دانشجویی را دورانی  تکرار ناپذیر، پر از شور و نشاط و خاطرات خوب زندگی دانست و بیان کرد: ما چیزی را از عمر گذشته مان نداریم و هر چه بوده، از دست داده ایم. یعنی هر روزی که می گذرد، غیر قابل بازگشت است.
وی تأکید کرد: شما دانشجویان باید قدر این لحظه لحظه ی زندگی تان را بدانید و نگذارید به بطالت بگذرد. در این دوران با شکوه دانشجویی، هم می توان از زندگی لذت برد و هم آینده خود و مملکت را ساخت.
حیدری آزاد در ادامه سخنان خود، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ بین دانشجویان، اعضای هیات علمی با فرماندار ویژه شهرستان را از مسئولین دانشگاه خواستار شد و افزود: انسان برای لذت بردن از زندگی به آرامش و برای چگونه زندگی کردن به دانش نیازمند است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در پایان اظهار امیدواری کرد: این دنیا را برای آنهایی هدیه می کنیم که به خیالشان دنیا فقط مال آنهاست ولی برای همه شما دانشجویان عزیز و آینده سازان ایران اسلامی، آسمان را آرزو می کنم که همیشه ایام مانند دلهایتان پاک و زیباست.
در ادامه مراسم دکتر علی سلمانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با بیان اینکه روز دانشجو یادآور فداکاری و ایثار دانشجویان این مرز و بوم علیه استبداد و استکبار است اظهار کرد: مردم ایران، به خصوص دانشجویان در مقابل استقلال، آزادی و حاکمیت ملی حساس بوده و همواره خود را آماده مبارزه با استکبار می کنند و درس مقاومت و شهادت را از حضرت اباعبدا...الحسین(ع) یاد گرفته اند.
وی افزود: نباید حرکت و خیزش علمی را که همانا تاکید مقام معظم رهبری بوده را از یاد ببریم و شما دانشجویان نیز می توانید با ابداعات و اختراعات خود، جهانیان را مات و مبهوت سازید.
سلمانپور با اشاره به تاکید اسلام بر علم آموزی و قدرت و توانایی آن اظهار کرد: امروزه به خاطر این علم و فرهنگ است که دشمن تهاجم فرهنگی و جنگ نرم را آغاز کرده است و در این بین به فرموده مقام معظم رهبری که شما دانشجویان و استادان، افسران این جنگ هستید.
وی خاطر نشان کرد: ما مسئولین نیز وظیفه داریم تا زمینه ی فعالیت های علمی پژوهشی و آموزشی را برای دانشجویان عزیز فراهم ساخته و شما نیز روز به روز قله های رفیع رشد و پیشرفت را طی نمایید.
در پایان مراسم نیز به برگزیدگان سوالات مطرح شده از سوی دفتر فرهنگ اسلامی جوایزی اهداء شد. 


 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com