در واحد میانه صورت گرفت؛
گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب با بیش از 3500 جلد کتاب
خبرگزاری آنا: به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، نمایشگاه بزرگ کتاب با عنوان " نمایشگاه کتاب مهر " در محل سالن همکف ساختمان مرکزی دانشگاه، کار خود را آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار خیرگزاری آنا، دکتر علی فرامرزی معاون پژوهش و فناوری واحد در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای تفکر جامعه دانشگاهیان و به خصوص نسل جوان، معاونت پژوهش و فناوری واحد اقدام به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب مهر نموده است.
وی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب علاوه بر افزایش علاقه مندی و تشویق و ترغیب بیشتر دانشجویان به فرهنگ مطالعه و بهره مندی آنها و همچنین کارکنان و اساتید از کتابه ای مورد علاقه و تخصصی با تخفیف ویژه می شود.
فرامرزی ادامه داد: در این نمایشگاه بیش از 3500 جلد کتاب با موضوعات متنوع و جذاب از جمله علمی، عمومی، تاریخی، روانشناسی، ادبی، مذهبی، خانواده و ... به همراه محصولات فرهنگی و نرم افزاروجود دارد.
عضو هیات علمی واحد میانه خاطر نشان کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته برای بازدید کنندگان دایر بوده و علاقمندان می توانند با مراجعه به این نمایشگاه کتاب های مورد نظر خود را با 40 درصد تخفیف تهیه نمایند.
معاون پژوهش و فناوری واحد میانه در پایان سخنان خود، اعتلای فرهنگ و بسط و گسترش روزافزون آن در جامعه را استفاده بهینه از کتاب و بالابردن سرانه مطالعات عنوان کرد. 
IMG 0085

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com