خبرگزاری آنا: اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دوره تشکیلاتی بسیج دانشجویی را در مشهد مقدس برگزار کردند.
بابک قره داغی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی میانه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اعلام کرد: این دوره به مدت پنج روز در مورد دین شناسی، خداشناسی، اخلاق تشکیلاتی، تربیت نیروهای جایگزین شورای پایگاه ها، بیداری اسلامی، سبک زندگی اسلامی- ایرانی و ولایت فقیه بخشی، بصیرت افزایی و معرفتی برگزار و برنامه های جدید حوزه بسیج دانشجویی در طول سالتحصیلی جدید مورد بررسی قرار گرفت و در این خصوص بحث و تیادل و نظر گردید.
وی با اشاره به هدف از برگزاری این دوره اظهار کرد: این دوره به منظور آشنایی بیشتر اعضا با فعالیت های بسیج دانشجویی و بررسی موارد مختلف و برنامه های این حوزه برگزار شد.
قره داغی به اعم برنامه های در دست اجرا این حوزه در سال تحصیلی 94-93 اشاره کرد و افزود: این برنامه ها شامل برگزاری مراسم معنوی یادواره شهدای دانشجو، کرسی های آزاد اندیشی، نشست های سیاسی، اردوهای راهیان نور و امر به معروف و نهی از منکر، مراسمات مذهبی و نشریات می  باشد.
مسئول بسیج دانشجویی واحد میانه در پایان خاطر نشان کرد: در این دوره معنوی تمامی اعضای شرکت کننده در جوار بارگاه ملکوتی حرم امام رضا(ع) تجدید میثاق کرده و توفیق کار و تلاش بیشتر را ازآن امام همام مسئلت کردند.
  
DSC 0193
DSC 0203

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com