دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی میانه قهرمان مسابقات کاراته سبک کیوکوشین استان آذربایجان شرقی شد.3
آنا: اکبر جوانمردی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در بیست و پنجمین دوره از مسابقات قهرمانی کاراته انتخابی استان آذربایجان شرقی سبک کیوکوشین در وزن منهای 70 در رده بزرگسالان به مقام قهرمانی رسید.
وحید مهدیخانی عضو هیات علمی این واحد دانشگاهی و نایب رییس هیات کاراته شهرستان میانه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا بیان کرد: این مسابقات با حضور ده تیم از شهرهای تبریز، شبستر، کلیبر، میانه، مرند، اهر، جلفا، مراغه، بناب و سراب در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی شبستر برگزار شد.
وی افزود: در نتایج تیمی این دوره از رقابت ها در رده بزرگسالان تیمهای شبستر، مرند و میانه و در رده جوانان نیز تیم های شبستر، اهر و میانه به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی در ادامه گفت: در رده بزرگسالان اکبر جوانمردی دانشجوی واحد میانه با شکست همه حریفان خود ضمن کسب مدال طلا، به عنوان جنگنده ترین مبارز این دوره از مسابقات انتخاب گردید.
عضو هیات علمی واحد میانه به نتایج انفرادی تیم کاراته سبک کیوکوشین شهرستان میانه اشاره کرد و گفت: اکبر جوانمردی در وزن منهای 70، محمدرضا عبدالهی وزن منهای 60،  علی عبدالهی وزن منهای 70 و شهرام خزیده در وزن منهای 80 برزگسالان به ترتیب مقام های اول تا سوم اوزان مختلف را را از آن خود کردند و اصغر جوانمردی در وزن منهای 70 و محمدرضا موسوی وزن منهای 70 در رده سنی جوانان اول و سوم شدند.
لازم به ذکر است آقایان وحید مهدیخانی و مهدی آقابابایی به عنوان مربیان تیم بودند.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com