پیام رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدیدIMG 0032
به گزارش روابط عمومی واحد، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 94-93 دکتر علی سلمانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با صدور پیام تبریکی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است: بار دیگر فصل روشن مهر ازراه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی هزاران دانش پژوه آغوش می گشایند.
قطعاً جوانان عزیز فرهیخته و دانشجویان امروز با بهره گیری از این فرصت مغتنم با تلاش و همت در راستای تزکیه و تعلیم، سرمایه های ارزشمند فردا برای تحقق اهداف متعالی ایران اسلامی هستند.
علم و دانش لازمه ایمان و موهبتی الهی است و دانشگاه جایگاه معرفت و منبع تولید دانش و فرهنگ است و بی شک تولید علم آمیخته با ایمان، اصلی ترین رسالت دانشگاهیان می‌باشد و برای رسیدن به آرمان متعالی در سال تحصیلی جدید از همه عزیزان انتظار می‌رود که اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه‌های علم و معرفت و نیز تجاری سازی علم استوار نموده و در تهذیب و خودسازی و علم اندوزی همت خویش را بلند داشته و همواره پیروی از منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه خود قرار داده تا انشاالله در آینده گامی بزرگ در فتح قله های علم و معرفت و دانش برداریم.
در پایان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به همه ی دانشگاهیان پرتلاش، استادان فرهیخته، کارکنان صدیق و شریف، دانشجویان بزرگوار و خانواده های محترمشان بویژه دانشجویان جدیدالورود که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند، صمیمانه خیر مقدم عرض می نمایم. امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی، مرزهای جدید علم و دانش  و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان و محصول خجسته آن، ظفرمندانه به فتح قله های رفیع بهروزی، پیروزی، کامیابی و کامرانی ترفیع یابیم و ضمن التزام به مبانی انقلاب و نظام همسو و همنوا در جهت اهداف عالی ارزشهای اسلامی، گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم.
 
                                                                   دکتر علی سلمانپور زنوز رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com