آنا: بنا به پیشنهاد و دعوت انتشارات SciencePG کشور آمریکا، دکتر علی خانی عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در 20 سپتامبر 2014، بعنوان سردبیر شماره­ی ویژه با عنوان Application of Nanosized Catalysts in Green Chemistry در مجله ی علمی-پژوهشیAmerican Journal of Environmental Protection انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی سلمانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی میانه با اعلام این خبر گفت: انتخاب دکتر خانی بر اساس ارایه ی مقاله های معتبر توسط محقق در مجلات بین المللی در یک زمینه ی خاص و کسب جلب توجه انتشارات علمی می باشد.
وی افزود: با توجه به اهمیت محیط زیست و لزوم توجه ویژه به آن، این شماره­ی ویژه در خصوص کاربرد کاتالیزورهای نانوساختار و کاربرد آن در بحث شیمی سبز و محیط زیست پاک می باشد.
سلمانپور با بیان اینکه پذیرش مقاله های ارسالی به این شماره از تاریخ 10 می 2015 خواهد بود اظهار کرد: دکتر خانی با بیش از 20 مقاله در مجلات ISI و همایش های بین المللی و عضو بخش هیات داوری چندین مقاله­ ISI خارجی متعلق به انتشاراتی مانند Elsevier، انجمن شیمی آمریکا (ACS)، انجمن شیمی پاکستان، Taylor & Francis و ... می باشد.
SciencePG%20EditorBoard  %20Science%20Publishing%20Group
  

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com