از سوی تیم کوهنوردی کارکنان واحد میانه صورت گرفت؛
صعود به قله سبلان، سومین قله مرتفع ایران
آنا: تیم کوهنوردی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه متشکل از 9 نفر از پرسنل این واحد دانشگاهی به قله 4811 متری سبلان سومین قله مرتفع ایران در استان اردبیل صعود کردند.
به گزارش خبرنگار آنا، برنامه صعود تیم کوهنوردی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی میانه به قله سبلان، یکی از برنامه های کارکنان برای تابستان 93 بود. که از ماهها قبل در خصوص چگونگی اجرای هر چه بهتر آن تمهیداتی اندیشیده شده و کارهایی انجام گرفته بود.
این برنامه با هدف جمع آوری تیم کوهنوردی کارکنان واحد میانه و ایجاد دوباره انگیزه، نشاط و برای همگام سازی با توان اجرایی  بالا صورت گرفت.
 تیم کوهنوردی این واحد دانشگاهی برای صعود یک روزه خود، رأس ساعت 4 بامداد روز جمعه 24 مرداد 93، با توجه به شرایط گروه، حرکت خود را از مسیر شمال شرق از شابیل که به شهر مشکین شهر نزدیک است، انتخاب کرده و با طی مسیر طولانی و با پشت سر گذاشتن مناظر زیبای طبیعت و اطراف کوه، رأس ساعت 10 صبح همان روز قله 4811 متری  سبلان، زیباترین کوه ایران را فتح کردند.
 
اعضای تیم کوهنوردی کارکنان واحد میانه آقایان: کوروش صیامی، سید فرج مختاری، سیروس منصوری، شهریار مظلومی، قادر حسن زاده، صادق اقدمی، شهرام محمدی، صادق کریمی و رضا تاتی بودند.1
 
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com