آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کاغذکنان وابسته به واحد میانه تقویم آموزشی نیمسال تابستان سالتحصیلی 93-92 این مرکز دانشگاهی را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار آنا، مهندس کوروش صیامی رئیس مرکز آموزشی کاغذکنان گفت: بر این اساس، انتخاب واحد دانشجویان از روز شنبه 21/4/93 لغایت 22/4/93 بوده و شروع کلاسها نیز از تاریخ 23/4/93 خواهد بود.
وی اضافه کرد:پایان کلاسها در ترم تابستان 31/5/93 و امتحانات نیمسال تابستان این مرکز آموزشی  نیز از روز شنبه 1/6/93 لغایت پنجشنبه 6/6/93 برگزار خواهد شد.
صیامی در خصوص تعداد انتخاب واحد درسی دانشجویان بیان کرد: دانشجویان می توانند در نیمسال ترم تابستان، 8 واحد درسی انتخاب نمایند که این امر شامل دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد.
رئیس مرکز کاغذکنان خاطر نشان کرد: در ترم تابستان 93-92 بر خلاف سالهای پیشین واحد های تخصصی هم ارائه می شود.
وی در پایان گفت: دانشجویان می توانند با مراجعه حضوری به مرکز آموزشی کاغذکنان نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد درسی برای نیمسال ترم تابستان اقدام نمایند.
گفتنی است، مرکز کاغذکنان در 4 رشته تحصیلی مدیریت دولتی(پیوسته)، حسابداری(ناپیوسته)، مهندسی عمران(ناپیوسته) و تربیت بدنی در مقطع کارشناسی و 8 رشته علمی کاربردی حسابداری(پیوسته)، مدیریت دولتی(ناپیوسته) تربیت بدنی(ناپیوسته) حسابداری(ناپیوسته)، مکانیک خودرو(پیوسته)، مهندسی کامپیوتر(پیوسته)، مهندسی فنی عمران(ناپیوسته) و الکتروتکنیک(پیوسته) در مقطع کاردانی پذیرای علاقمندان به تحصیلات عالی آموزشی است. 
6