در ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛
دیدار رئیس واحد میانه با خانواده شهدا
آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به همراه مسئول دفتر فرهنگ، مدیر روابط عمومی دانشگاه و نمایندگانی از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با تعدادی از خانواده های معظم شهدا دیدار کردند.
به گزارش خبرنگار آنا، علی سلمانپور رئیس واحد میانه ضمن ادای احترام به ساحت خانواده های شهیدان والامقام ذوالقرنی، رضایی و صفی خانی، امنیت، آرامش، پیشرفت و توسعه کشور را مدیون رشادتها، ایثارگریها و فداکاریهای شهدای گلگون کفن انقلاب دانست.
وی بر لزوم حفظ شأن و جایگاه خانوده های معظم شهدا تاکید کرد و گفت:  وظیفه ما قدردانی از شهدا وخانواده های آنان است که برای عزت و سربلندی ایران اسلامی بهترین سرمایه خود را تقدیم انقلاب و اسلام کردند. شهدا با تاسی از اعمال و رفتار حضرت امام حسین (ع) درس فداکاری، وفاداری، از خود گذشتگی، شجاعت، شهامت و صداقت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رساندند.
 
سلمانپور افزود: شما خانواده های سربلند، چشم و چراغ تابناک تمام ملت ایران اسلامی هستید که پاک ترین بندگان الهی در دامانتان پرورش یافته و تربیت شدند. و قشر دانشگاهی کشور ضمن پاسداشت یاد و خاطره  شهدای عزیز و والامقام، خانواده های آنان را هرگز از یاد نخواهند برد.
5

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com