آنا: مسابقات فوتسال دانشجويان دختر بين مناطق شمالغرب كشور دانشگاه آزاد اسلامي از روز يكشنبه 7 ارديبهشت ماه سال جاري با حضور خانمها مهسا دارا نماينده تربيت بدني سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي و فاطمه غلامپور سرپرست فني مسابقات از فدراسيون فوتسال بانوان كشور به ميزباني واحد ميانه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي واحد، مهسا دارا نماينده تربيت بدني سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص هدف از برگزاري اين مسابقات گفت: هدف از برگزاري اين دوره از مسابقات ايجاد رابطه دوستانه و صميمي بين دانشجويان ديگر واحدهاي دانشگاهي كشور و بالا بردن سطح فني بازيكنان مي باشد.
وي افزود: در اين دوره از مسابقات 5 تيم از دانشگاههاي آزاد اسلامي استانهاي گيلان، آذربايجانغربي، اردبيل، كردستان و آذربايجانشرقي حضور دارند كه تيمها به صورت دوره اي با هم به رقابت مي پردازند و در پايان دو تيم با امتياز بيشتر به مرحله بعدي مسابقات صعود خواهند كرد.
نماينده تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي سطح فني مسابقات را بسيار مطلوب دانست و اضافه كرد: در اين دوره از مسابقات تعدادي از بازيكنان ليگ برتري حضور دارند كه موجب بالا رفتن سطح فني مسابقات شده است و بازيكنان ساير تيمها نيز با انگيزه زيادي در مقابل حريفان خود حاضر مي شوند.
خانم دارا در پايان از ميزباني بسيار مطلوب دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه تشكر كرد و گفت: در اين دوره از رقابتها در مجموع ده مسابقه برگزار خواهد شد، به غير از روز دوم كه 4 مسابقه مي باشد، در بقيه روزها دو مسابقه انجام مي گيرد.
ضمناً در روز اول، مسابقه تيمهاي آذربايجانغربي و اردبيل با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد و ديدار تيمهاي گيلان با كردستان هم با نتيجه 9 بر 1 به سود تيم گيلان خاتمه يافت.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com