خبرگزاری آنا: مهندس رامین اكبری از اساتید گروه گرافیك – معماری دانشگاه آزاد اسلامی میانه برای اولین بار برای تابلوهای سازمان زیباسازی شهرداری تبریز طرحی نو ارائه كرد. Akbari 1

به گزارش روابط عمومی واحد، با طرح این جوان خوش ذوق و خلاق می توان تابلوهای فرسوده و قدیمی را با طرح مناسب و با امكانات جدید در مبلمان شهری بازسازی كرد.

مهندس اكبری با 6 ماه مطالعه و تحقیقات كارشناسی صورت گرفته با اساتید نخبه دانشگاه و متخصصین رشته های معماری و گرافیك توانسته گام بزرگی در این راه بردارد.

در طرح تابلوهای شهری مهندس اكبری می توان به معماری بصری، زیباسازی، گرافیك محیطی با توجه به شرایط مكانی، فضایی، زاویه دید و غیره اشاره كرد كه از لحاظ مالی هم با هزینه مناسب و به صرفه اقتصادی می باشد.

همچنین وی طرح تابلوهای زیباسازی را از تیر ماه 92 شروع كرده و در مرحله پایانی اداری می باشد تا به مرحله عقد قرارداد برسد.

گفتنی است نورپردازی در طرح ها، طراحی شدن كلیه طرح ها برای اولین بار، امكان پذیر بودن از هر طرح در جهت تابلوهای جدید در آینده و تفاوت نداشتن هر تابلوی شهری با توجه به شرایط مكانی و فضایی با سایر تابلوهای شهری مكانهای مدرن از مشخصات پروژه می باشد. 

 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com