خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از پذیرش دانشجو در 114 رشته تحصیلی بدون آزمون در مقاطع كاردانی و كارشناسی پیوسته و ناپیوسته برای نیمسال دوم سالتحصیلی 93-92 خبر داد. پذیرش دانشجوی بدون آزمون در 114 رشته تحصیلی واحد میانه

به گزارش خبرنگار آنا، دكتر علی سلمان پور با ذكر این مطلب گفت: دانشگاه آزاد اسلامی میانه در راستای پیشبرد علم و دانش و جوانان علاقمند ورود به عرصه آموزش عالی از تمام پتانسیل ها و ظرفیت های خود استفاده كرده تا بتواند قدم هر چند اندكی در عرصه ی علمی كشور بردارد.

وی افزود: این واحد دانشگاهی در 43 رشته مقطع كاردانی پیوسته و ناپیوسته و 71 رشته مقطع كارشناسی پیوسته و ناپیوسته، آماده پذیرش دانشجو بدون كنكور می باشد.

سلمان پور در خصوص نحوه ثبت نام داوطلبان اظهار داشت: داوطلبان علاقمند می توانند با مراجعه به سایت مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org در رشته مورد علاقه خود ثبت نام كنند و بعد از تكمیل مراحل ثبت نام و اخذ سند پذیرش  به همراه داشتن مدارك ثبت نام به واحد میانه مراجعه نمایند.

رئیس واحد میانه در ادامه اضافه كرد: داوطلبان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت دانشگاه به آدرس www.m-iau.ac.ir مراجعه و یا با شماره های 2240079-0423  -  2220721-0423 تماس حاصل كنند.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com