خبرگزاری آنا: به مناسبت حماسه 9 دی، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در مراسم همایش بصیرت افزایی كه كه به همت ستاد بزرگداشت حماسه 9دی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه برگزار گردید حضور یافتند.
به گزارش خبرنگار آنا، در ابتدای مراسم خلفاپور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه ضمن محكوم كردن جریان فتنه 88 و اعلام برائت و همچنین مانور سیاسی دیگر با دشمنان داخلی و خارجی اذعان داشت: حماسه 9 دی پیامی برای آینده انقلاب و یك نوع جریان، حركت و سیر انقلابی است.
وی افزود: هر كسی به اندازه معرفت و شعور خود از این حماسه برداشت سیاسی دارد و عده ای هم از جریان سرگردانند و نمی دانند كه آیا این حماسه را محكوم كنند یا نه؟
فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینكه افراد با بصیرتی همانند مقام معظم رهبری این جریانات را تحلیل می كند گفت: هر كسی تحلیل های مختلفی نسبت به حماسه 9 دی دارد و هزاران تحلیل دست به دست می هد، همچنانكه مقام عظمای ولایت می فرمایند: با جمع بندی تمام افكار، در نهایت مسئولین ارشد نظام هدایتگر دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
خلفاپور در ادامه سخنان خود به سه فرمول همیشگی استكبار جهانی در مقابل دیگر كشورها اشاره كرد و اظهار داشت: استكبار جهانی در جریان فتنه ها و ایجاد اختلاف در یك كشور به سه فرمول التقاتی كردن سیستم و نظام، از داخل التقاتی انحراف و از داخل انحراف، انهدام پایبند است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در پایان، حماسه 9 دی ها را توجه به بصیرت افزایی، محوریت انقلاب و تنظیم حركت با حركت ولایت دانست.
در ادامه مراسم سرهنگ پاسدار مالك بهروزی معاون اجرایی سپاه عاشورا در مورد حدیث ثقلین و زندگانی پیامبر اسلام سخنانی را بیان نمود و در مورد قانون اساسی حضرت امام(ره) و رأی مردم توضیحاتی ارائه كرد.
وی افزود: دشمنان قسم خورده بدانند كه حضرت امام خمینی(ره) زیر بنای اساسی نظام جمهوری اسلامی را با استعانت از ائمه اطهار محكم بسته است.
پاسدار بهروزی در ادامه سخنان خود تصریح كرد: برای دشمنان داخلی و خارجی روشن است كه جایگاه و نقش رهبری و ولایت در هدایت نظام اسلامی تا چه اندازه موثر و مهم است.


نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com