فرهیختگان: بمناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و به همت گروه کارشناسی ارشد علوم باغبانی گرایش گیاهان دارویی، ادویه ای و عطری، نمایشگاهی با عنوان " گیاهان دارویی و داروهای گیاهی " در سالن طبقه چهارم سایت مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برپا گردیده است.
دکتر حسن نورافکن مدیر گروه کارشناسی ارشد علوم باغبانی و عضو هیأت علمی دانشگاه در خصوص هدف از برپایی این نمایشگاه گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه، آشنا نمودن دانشجویان رشته های مختلف کشاورزی، پزشکی و علوم مرتبط با آنها با رشته کارشناسی ارشد گیاهان دارویی، ادویه ای و عطری می باشد.
وی افزود: با عنایت به دایر بودن رشته کارشناسی ارشد علوم باغبانی – گرایش گیاهان دارویی در واحد میانه و استقبال بسیار خوب دانشجویان رشته های مختلف کشاورزی و غیر کشاورزی، امید است که ارتقاء جایگاه صنعت گیاهان دارویی در جهت پیشرفت تحقیقات، افزایش اشتغال پایدار و حفظ گونه های دارویی ارزشمند و در خطر انقراض محقق گردد.
نورافکن در ادامه اظهار داشت: در این نمایشگاه 5 روزه، انواع گیاهان دارویی تولیدی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و تعدادی از گیاهان دارویی شناخته شده و داروهای گیاهی به دست آمده از آنها در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
گفتنی است گیاهان دارویی موجود در این نمایشگاه با تخفیف ویژه ای عرضه می گردد.

Giah

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com