فرهیختگان: به مناسبت هفته پژوهش و به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری و دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه ازاد اسلامی واحد میانه و با همکاری شرکت " صنعت پژوهان کوشای سپاهان " زیر نظر کارگروه ترویج ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یک دوره سمینار و کارگاه آموزشی، تخصصی فناوری نانو با عنوان " کاربرد نانو تکنولوژی در شیمی و کاربرد نانو تکنولوژی در عمران، معماری و باستان شناسی با حضورمدرسین و اساتیدی از استان اصفهان، مسئولین و دانشجویان در سالن شهید فرزام کبیری واحد میانه برگزار گردید.
در این کارگاه، مهندس رشتچی مدرس سمینار و کارگاه، دارای مجوز تدریس از ستاد ویژه توسعه فناوری و عضو بنیاد ملی نخبگان در خصوص مباحث: مقدمات، کلیات، تاریخچه نانوتکنولوژی، اهمیت نانو، شاخه های فناوری نانو و کاربردهای آن در شیمی، عمران، معماری و باستان شناسی، روشهای ساخت، آنالیز و مشخصه یابی نانو و معرفی نانو مواد ویژه و رویدادهای مهم در زمینه فناوری نانو سخنانی را بیان نمود.
گفتنی است این سمینار در دو نوبت صبح و عصر برگزرا شد. و در پایان سمینار به شرکت کنندگان در این کارگاه علمی، آموزشی گواهینامه معتبر از سوی صنعت پژوهان کوشای سپاهان صادر گردید.

Sdfjlj

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com