فرهیختگان: جمع کثیری از اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، شهر خونین شرکت کردند و با آرمانهای شهدای گرانقدر انقلاب و امام راحل (ره) تجدید پیمان کردند.
در این مراسم که با حضور مسئولین ادارات و اعضای شورای اداری در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه برگزار شد، مهندس خلفاپور فرماندار میانه ضمن عرض خیر مقدم و خوشامدگویی، به تبیین حماسه آزاد سازی خرمشهر توسط غیور مردان ایران اسلامی پرداخت و به اطاعت از منویات مقام عظمای ولایت تأکید کردند.
سپس اسماعیلی نماینده مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به ایثارگری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و پیروزیهای آن دوران را مرهون امدادهای غیبی و تلاشهای بی شائبه و مجاهدتهای دلاور مردان میهن اسلامیمان دانست.
در ادامه حاج حسین ابوالقاسم زاده از یادگاران هشت سال دفاع مقدس، به خاطره گویی پرداخت و در پایان مراسم از خانواده های ایثارگران شهرستان میانه تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی در مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای میانه، افتتاح نمایشگاه عکس، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در جوار شهدای گمنام شرکت کردند.

Arm

 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com