فرهیختگان: جلسه هماهنگی، بحث و تبادل نظر و معرفی رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور مدیران دبیرستانها، هنرستانهای فنی و حرفه ای و آموزشگاههای شهرستان و همچنین معاونین و مدیران واحد در سالن اجلاس دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی واحد میانه، در ابتدای جلسه دکتر جلیل اجلی معاون آموزشی دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی و با اشاره به سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت ایجاد ارتباط و تعامل هرچه بیشتر مراکز آموزشی با دانشگاهها تأکید کرد.
وی در ادامه به آمار تعداد مراکز آموزشی دانشگاهی، رشته های تصویب شده، فارغ التحصیلان، دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع مختلف و همچنین به ضرورت نیاز به امکان سنجی و نیاز سنجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در راستای بومی گزینی دانشجویان در جهت پیشگیری از برخی معضلات و ناهنجاریهای اجتماعی اشاره نمود.
دکتر اجلی افزود: از شما عزیزان می خواهم تا با مطرح کردن نظرات و پیشنهادات خود، تعامل بیشتر مراکز آموزشی و واحد میانه نقش مؤثرتری در شکوفایی و رشد شهرمان داشته باشد.
در ادامه مدیران آموزشگاهها و هنرستانها در خصوص ضرورت تعامل و ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه با آموزشگاهها، نیاز سنجی رشته های دایر در هنرستانها، دبیرستانها و تعداد دانش آموزان این مقاطع و اقدام به ایجاد رشته های جدید، برنامه ریزی جهت بازدید دانش آموزان از امکانات و فضاهای مختلف آموزشی و پژوهشی دانشگاه و همکاری و حمایت متقابل واحد میانه و اداره آموزش و پرورش شهرستان در ارتباط با اشتغال زایی و ایجاد مراکز تولیدی برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای مانند طراحی و دوخت و مسائل دیگر بحث و تبادل نظر کردند.
در حاشیه این جلسه مدیران و مسئولین آموزشگاهها از دانشکده های فنی و مهندسی و علوم انسانی، آزمایشگاهها، کارگاهها، فضاهای مختلف آموزشی و همچنین از سالن بزرگ ورزشی واحد میانه بازدید بعمل آوردند.

Img 5992

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com