مسئول آموزش سپاه ناحیه میانه:
هشت سال دفاع مقدس همانند گنجی هست که هنوز استخراج نشده است
خبرگزاری آنا: مسئول آموزش سپاه ناحیه میانه گفت: هشت سال دفاع مقدس همانند گنجی هست که هنوز استخراج نشده است و رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی فراموش نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، سرهنگ پاسدار کاشف الدین بیضایی در مراسم تجلیل از خانواده شهیده انسیه بهکار بمناسبت هفته دفاع مقدس، رسالت مکتب امام خمینی(ره) را رسالت ماندگار در دل تاریخ دانست و اظهار کرد: اگر ما رسالت حضرت امام خمینی(ره) را به آیندگان اتنقال ندهیم، از مسیر انقلاب خارج شده ایم و این تفکر نباید فرمواش شده بلکه بایستی همیشه زنده بماند.
وی عنوان کرد: مکتبی که ما از آن درس گرفته ایم مکتب حضرت سید الشهداست و ملت ما ملت امام حسین است. اگر ما هفته دفاع مقدس را گرامی نداریم، انگار هویت خود را نشناخته ایم؛ چون رزمندگان ما همانند سید و سالار شهیدان از انقلابمان دفاع کردند.
مسئول آموزش سپاه ناحیه میانه، بازگوکردن رشادت ها، فداکاری ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام را در دوران هشت سال دفاع مقدس توسط استادان برای دانشجویان را از اولویت های علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی عنوان کرد و افزود: شهدا، سر دادند تا ما سرافراز باشیم. ما باید مکتب و رسالت امام راحل و راه شهدا را به نسل های آینده بشناسانیم تا آنها بدانند که ما سردار سلیمانی های زیادی در کشور داریم.
بیضایی ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت بود و در مسیر مکتب و رسالت امام حسین(ع) حرکت کرد و به آرزوی دیرینه اش رسید. پس وظیفه ما اینست که در مسیر سردار سلیمانی ها حرکت کنیم و را آنها را ادامه بدهیم.
وی با بیان اینکه ما در مکتب امام حسین(ع) بزرگ شده ایم و باید فرهنگ ایثار و شهادت را به آیندگان منتقل دهیم گفت: سردار سلیمانی از اولیاءا... بود و او بعد از شهادتش زنده شد و در قلب ها جاودانه خواهد ماند؛ پس بزرگترین هدف ما اینست که نگذاریم پرچم اسلام در زمین بماند.
مراسم تجلیل از خانواده شهیده انسیه بهکار (شهادت در بمباران دبیرستان دخترانه زینبیه توسط رژیم بعثی عراق در 12 بهمن ماه سال 1365) با حضور خانواده معظم شهیده، جبار بشیری رئیس، علی رسولی معاون توسعه، حبیب اله خدابنده معاون دانشجویی و فرهنگی، امیرعلی درهمجانی مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، ایرج سرچمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سرهنگ پاسدار کاشف الدین بیضایی مسئول آموزش سپاه ناحیه میانه، سرهنگ دوم پاسدار مهدی کیانی فرمانده حوزه بسیج کارمندی و کارگری، مهدی امینی رئیس شورای اسلامی شهرستان، مصطفی عابدینی فرمانده پایگاه شهید چمران حوزه کارمندی دانشگاه، احمد غفاری مدیر فرهنگی و دانشجویی و نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه در محل دفتر ریاست این واحد دانشگاهی برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com