با صدور حکمی صورت گرفت؛
معاون جدید علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه منصوب شد

خبرگزاری آنا: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دکتر حسن نورافکن را به عنوان معاون علمی (آموزشی و تحصیلات تکمیلی) این واحد دانشگاهی منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بشیری در جلسه تودیع دکتر جلیل اجلی و معارفه دکتر حسن نورافکن به عنوان معاون جدید علمی، اجلی را فردی سخت کوش و مسئولیت پذیر دانست و اظهار کرد: امروز کلید حوزه معاونت علمی را به دستان حسن نورافکن می دهیم تا برای رسیدن به اهداف عالی دانشگاه در مسیر رشد و تعالی برنامه های مدون آموزشی گام های مؤثرتری بردارد.
وی در ادامه افزود: تغییرات مدیریتی به معنای نارضایتی از عملکرد آنان نیست، بلکه بر حسب ضرورت این جا به جایی ها در سمت های مختلف انجام می گیرد.
بشیری ساماندهی سیستمی امور و نظارت دقیق بر اجرای صحیح بخشنامه های آموزشی را از مهمترین وظایف معاون علمی عنوان کرد و گفت: حوزه معاونت علمی، یکی از مهمترین حوزه ها در دانشگاه هست، به عبارتی می توان آن را مسیر ارتباطی تنگاتنگ و مستقیم اعضای هیأت علمی و دانشجویان قلمداد کرد که بر این اساس نیازمند مدیریت فعال و توانمند است.
در پایان جلسه، دکتر حسن نورافکن به عنوان معاون جدید آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی میانه معرفی و از زحمات ارزشمند دکتر جلیل اجلی قدردانی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com