معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه خبر داد؛
با حضور 1270 نفر داوطلب، آزمون سراسری کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی میانه برگزار خواهد شد
خبرگزاری آنا: معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 با حضور 1270 نفر داوطلب زن و مرد در این واحد دانشگاهی خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میانه، دکتر جلیل اجلی نماینده تام الاختیار آزمون با بیان اینکه، برگزاری آزمون های سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، موجب افتخار ماست اظهار کرد: آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در سه نوبت صبح روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (18، 17، 16) مرداد با حضور 1270 نفر داوطلب مرد و زن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار می شود.
وی با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد بیان کرد: توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون از روز دوشنبه 13 مرداد ماه 99 آغاز می شود و این مهلت تا ساعت 24 روز چهارشنبه 15 مرداد به پایان می رسد.
معاون علمی واحد میانه ادامه داد: داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در دو ساختمان مرکزی (سایت اصلی) و مجتمع آموزشی و تحصیلات تکمیلی (سایت شماره 2) واقع در جاده ترانزیت، کیلومتر 2 جاده زنجان – تهران، نرسیده به پلیس راه زنجان – میانه، در سه نوبت صبح روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (18، 17، 16) مرداد با هم به رقابت خواهند پرداخت.
عضو هیأت علمی واحد میانه افزود: صبح پنجشنبه تعداد 634 نفر، صبح جمعه 524 نفر شرکت کننده و صبح شنبه 112 نفر دواطلب زن و مرد با مجموع 1270 نفر در این آزمون حضور خواهند داشت.
اجلی با تاکیدبر تدابیر لازم برای هرچه بهتر برگزار کردن آزمون در شرایط کرونا گفت: این آزمون در ایام کرونا و شرایط حساس این ویروس و دغدغه فکری خانواده ها، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و الزامی بودن زدن ماسک کلیه عوامل اجرایی و داوطلبان و با رعایت فاصله و با حداقل نفرات در ساختمان ها انجام می گیرد.