پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بمناسبت آغاز سال تحصیلی99-98

روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، به مناسبت آغاز سال تحصیلی 99-98 پیام تبریکی را صادر کرد:

متن پیام به این شرح است:


<< ن. والقلم و ما یسطرون >>
"منت خدای را که انسان را به نعمت آموختن آراست و علم و تقوا را برای بشریت فضیلت قرار داد."

مطلع مهر، آغاز سال تحصیلی و تقارن مبارک آن با آغاز هفته دفاع مقدس، یادآور مهرورزی و خلق حماسه بزرگ معلمان و شاگردان مکتب  ایثار و شهادت است. با درود به روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و به یمن این ایام با شکوه و به شکرانه پاسداشت ارزش­ های مقدس انقلاب اسلامی، هزاران گل واژه سپاس را بر آستان لایزال الهی روانه می داریم که ما را به همراهی شهیدان، این معلمان مکتب توحید  مفتخر ساخت.

بار دیگر فصل «مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد. ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده ‌اند و توفیق خدمت به بندگان خود را عنایت فرموده ‌اند. با عجین شدن نام «مهر» با هفته دفاع مقدس، بار دیگر شمیم خوش عطر شهادت حال و هوای شهرمان را عطرآگین می کند و یاد و نام مردان بی ادعا را در ذهنمان یادآور می شود. آغاز سال تحصیلی و شروع پربرکت درس و تحصیل و تدریس را به جامعه دانشگاهی و همه اساتید معظم، دانشجویان پر تلاش به ویژه دانشجویان جدید الورود، کارکنان محترم دانشگاه و نیز دانش آموزان گرامی تبریک عرض می نمایم.

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، ثمره‌ی تلاش بزرگان و فرهیختگان و علاقمندان به علم و تقوی است. این واحد دانشگاهی در مسیر رشد و بالندگی و شکوه تجلی دانایی قرار دارد و در جهت تحقق اهداف والای دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت به راهبرد های ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی گام برمی دارد. از این رو برای دستیابی به جایگاه واقعی دانشگاه در افق‌های برنامه‌ریزی شده، همراهی، همدلی، تلاش و جهاد همه دانشگاهیان را می‌طلبد. توجه به فرصت ها، ظرفیت ها، شایستگی ها و ضرورت های آتی ما را ملزم می‌سازد تا در عرصه فرهنگی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری‌(مدظله العالی) گام برداریم.

اینجانب ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی جدید 97-96، برای همه اساتید گرانقدر، کارکنان و دانشجویان عزیز این دانشگاه با عنایت به فرماندهان و سربازان جبهه فرهنگی که رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند، آرزوی توفیق، سلامت و سعادت در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحناله الفدا) را دارم.

 

دکتر جبار بشیری  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میانه

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com