با حضور 1030 نفر داوطلب؛

آزمون سراسری کارشناسی ارشد سازمان سنجش در دانشگاه آزاد اسلامی میانه برگزار شد

خبرگزاری‌آنا: همزمان با سراسر کشور، آزمون سراسری کارشناسی ارشد سازمان سنجش، با نظم و انضباط خاصی طی روزهای پنجشنبه 23 و جمعه 24 خرداد ماه 1398 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر جلیل اجلی معاون علمی واحد میانه اظهار کرد: در این آزمون تعداد حدود 1030 نفر داوطلب آقا و خانم، در تمامی رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد گروه های مختلف آموزشی در دو نوبت صبح و عصر پنجشنبه و صبح جمعه، 24 و 23 خرداد ماه سال جاری به رقابت پرداختند.

وی افزود: در نوبت صبح و عصر پنجشنبه تعداد 567 نفر داطب مرد و زن و در صبح جمعه 463 نفر داوطلب مرد و زن حضور داشتند..

او با بیان اینکه خوشبختانه این دانشگاه به خاطر فعالیت همه جانبه خود توانسته است نقش راهبری و مرکزیت را در حوزه آموزش عالی شهرستان و استان به نحو شایسته در منطقه ایفا کند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با رویکردی علمی، پژوهشی و فرهنگی که از ارکان اصلی این مجموعه آموزشی است، با هدف حرکت در مسیر توسعه و تولید دانش در جامعه گام برداشته است.

معاون علمی واحد میانه ادامه داد: این دانشگاه در مقاطع دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی به مهارت ها، دانش ها و بینش های مورد نیاز دانشجویان می پردازد.

این مسئول خاطر نشان کرد: مجموعه دانشگاهی واحد میانه، خود را ملزوم می داند با توجه به روند دگرگونی های شگرف در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، فن آوری و اجتماعی، نیازهای تازه و نوظهور آموزشی و پژوهشی جامعه را از طریق طراحی و توسعه دوره های آموزشی و خدمات متنوع و ارزنده به بهره مندی از فن آوری نوین سیستم های پیشرفته آموزشی تأمین کند.

نماینده تام الاختیار آزمون با تاکید بر اینکه برخورد شایسته عوامل اجرایی آزمون با داوطلبان موجب آرامش روحی آنان می شود تصریح کرد: کلیه آزمون ها در محیطی آرام برگزار می شود و برقراری نظم و آرامش سرلوحه امور قرار می گیرد و عوامل اجرایی آزمون این واحد دانشگاهی نسبت به انجام وظایف محوله خود، به نحو احسن انجام دادند.

اجلی، از کلیه عوامل اجرایی شرکت کننده در این آزمون از جمله کارکنان صدیق و پرتلاش واحد، نیروی انتظامی در جهت برقراری نظم و امنیت آزمون، اداره امور برق میانه در راستای تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطع برق، سرویس دهی فوریت پزشکی و استقرار آمبولانس شبکه بهداشت به داوطلبان کنکور، سازمان آتش نشانی شهرداری و ... تقدیر و تشکر کرد.

آزمون سراسری کارشناسی ارشد سازمان سنجش در محل مجتمع آموزشی و تحصیلات تکمیلی (سایت شماره 2) دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com