سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی میانه:

نقش پررنگ والدین در موفقیت ورزشکاران غیرقابل انکار است

خبرگزاری آنا: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه اظهار کرد: یکی از مسائلی که در دین مبین اسلام به آن توصیه اکید شده، لزوم احترام به پدر و مادر است و احترام فرزند به والدین خود دارای اهمیت بسزایی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میانه، دکتر جبار بشیری و تنی چند از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در دیدار و تجلیل از والدین ورزشکاران و قهرمانانی ورزشی، دارنده مقام های آسیایی و جهانی این واحد دانشگاهی، با بیان اینکه ورزشکار بدون تشویق و پشتوانه والدین نمی تواند در مسیر قهرمانی گام بردارد اظهار کرد: همانا استرس و اضطراب، سرتا پای وجود پدران و مادران را در مسابقات مختلف می گیرد.  ولی دعای خیر آنها، همیشه در میادین بزرگ ورزشی، بدرقه راهشان بوده است.

وی افزود: نقش پررنگ والدین در موفقیت ورزشکاران غیرقابل انکار است و حمایت همه جانبه پدر و مادر از فرزند خود یکی از راه های موفقیت یک ورزشکار است.

بشیری با تاکید بر اینکه قهرمان واقعی کسی است که به مولای متقیان، امیرمؤمنان حضرت علی(ع) اقتدا کند گفت: تشویق فرزندان برای انجام ورزش یکی از بهترین راه‌ها برای به وجود آوردن عادت‌های سالم در آنهاست که تا آخر عمر باقی می‌ماند، اما بعضی از والدین بیشتر بر بردن در مسابقات تاکید دارند تا گسترش مهارت‌ها و لذت بردن از ورزش.

سرپرست واحد میانه ادامه داد: ورزشکاران و قهرمانان ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، همانند سایر دانشجویان، ولی نعمتان و جزء کلکسیون افتخارات ورزشی این واحد دانشگاهی هستند که همیشه نام واحد میانه در عرصه های مختلف بین المللی بر سر زبان هاست.

وی خاطر نشان کرد: آرزوی قلبی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، سربلندی سه نفر از دانشجویان تکواندوکار این دانشگاه در قالب تیم ملی به نام های عرفان ناظمی، میرهاشم حسینی و امیرمحمد بخشی در مسابقات جهانی منچستر که در 25 اردیبهشت سال 1398 برگزار خواهد شد است.

بشیری با اشاره به وجود دانشجویان ورزشکار و موفق در این واحد دانشگاهی تصریح کرد: همواره دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در اکثر رشته های ورزشی اعم از کشتی، تکواندو، پرورش اندام، پاورلیفتینگ، ووشو، فوتبال، شنا، کاراته و ... تقدیم تیم ملی و باشگا ها کرده است.

دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و تجلیل از والدین ورزشکاران و قهرمانانی ورزشی، دارنده مقام های آسیایی و جهانی در منازل دانشجویان ورزشکار انجام گرفت.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com