رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی:

دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه علمی و آموزش عالی کشور، نقش بسیار اساسی و مهمی ایفا کرده است

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: قطعاً دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، یکی از دانشگاه های برتر، موفق و بزرگ واحدهای دانشگاهی استان هست و پتانسیل هایی که در این دانشگاه وجود دارد، می تواند تاثیرگذاری خوب و مطلوبی در استان از خود نشان دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میانه، دکتر عزیز جوانپور در آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه اظهار کرد: یقیناً موفقیت ها و پیشرفت های این واحد دانشگاهی، با تلاش همکاران و اعضای هیأت علمی و نیز مسئولان شهر و مردم شریف شهرستان به دست آمده و آنها بوده اند که برای رشد و اعتلای آموزش شهرستان مؤثر واقع شده اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب بوده است افزود: با افتخار بیان می کنیم که بزرگترین دانشگاه حضور جهان، در برنامه علمی و آموزش عالی کشور، نقش بسیار اساسی و مهمی ایفاء کرده است و تا به حال هم توانسته است آن مأموریت جدیدی که با حضور دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی به این مجموعه محول شده را با حرکت مثبت خود در عرصه های مختلف کشور به اثبات برساند.

جوانپور، دکتر علی سلیمی رئیس سابق واحد میانه را یکی از مدیران موفق استان عنوان کرد و گفت: مطمئناً ما از وجود دکتر سلیمی در استان استفاده خواهیم کرد و وجود مدیران موفق و پرتلاش برای دانشگاه نعمت بزرگی است.

وی استفاده و بهره مندی از استادان باستان شناسی و پتانسیل های موجود واحد میانه در حوزه ربع رشیدی را از برنامه و اولویت های این پروژه برشمرد و تصریح کرد: یک تیم از کشور آلمان جهت اکتشاف ربع رشیدی به تبریز اعزام شده است و در این میان از پتانسیل واحد میانه نیز در این برنامه استفاده خواهیم کرد تا این امر مهم در فرهنگ و تاریخ و تمدن استان ماندگار بماند.

وی ابراز امیدواری کرد: ما انتظار داریم که واحد میانه در عرصه های مختلف از جمله درآمدزایی، پژوهشی و فناوری، تبدیل دانشگاه به دانشگاه کارآفرین و مسئله محور و گام برداشتن در مسیر سیاست های روز دانشگاه آزاد اسلامی برای دیگر واحدهای دانشگاهی الگو باشد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، همدلی و همفکری مجموعه دانشگاه را از اصلی ترین برنامه و هدف در رشد و اعتلای یک مجموعه دانشگاهی توصیف کرد و گفت: اگر وفاق و همدلی در بین ما نباشد، مطمئناً کاری  به پیش نخواهد رفت. پس اگر می خواهیم که این مجموعه پیشرفت و رو به جلو حرکت کند، باید کلیه همکاران اعم از پرسنل و استادان با هم بوده و با استعانت از خداوند متعال به سوی رشد و تعالی بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان گام برداریم.

دکتر جبار بشیری بیان کرد: محرک و موتور اصلی این دانشگاه کارکنان و استادان عزیز هستند و این شمایید که با اتحاد و همبستگی می توانید این محرک همیشه در حال حرکت را به سوی افق های روشن هدایت کنید.

دکتر علی سلیمی شاملو رئیس سابق واحد میانه گزارش اجمالی از عملکرد دانشگاه را ارائه کرد.

در ادامه مراسم آیین تکریم از زحمات دکتر علی سلیمی رئیس سابق و معارفه دکتر جبار بشیری به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه انجام گرفت.

آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، با حضور دکتر عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر پیام عرب زاده رئیس دبیرخانه هیأت امنا، امیرعلی درهمجانی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، رئیس اداره اطلاعات میانه، جمعی از رؤسا و مسئولان ادارات شهرستان، اعضای هیأت رئیسه، دانشجویان، کارکنان و استادان در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com