اسفندماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار خواهد شد؛

همایش ملی باستان شناسی و تاریخ هنر آذربایجان

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از برگزاری همایش ملی باستان شناسی و تاریخ هنر آذربایجان با همکاری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) در اسفند ماه سال 97 خبر داد.

دکتر علی سلیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از میانه گفت: باستان شناسی، دانش بررسی فرهنگ های انسانی از راه بازیابی، مستندسازی و بازمانده های مادی بشر، همچون معماری، دست ساخته ها، بازمانده های انسانی و یا پهنه های زمین است. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی میانه در مورد اصلی ترین برنامه و اقدامات انجام یافته این واحد دانشگاهی در برنامه تبریز ۲۰۱۸ بیان کرد: در این راستا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، همایش ملی باستان شناسی و تاریخ هنر آذربایجان را به دلیل اینکه بیشترین آثار باستانی ثبت شده استان در میانه (بیش از ۳۰۰ اثر تاریخی) و با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار می کند.

 وی افزود: همایش ملی باستان شناسی و تاریخ هنر آذربایجان از سوی اداره پژوهش و با همکاری گروه باستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و همکاری علمی ‌ISC (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام)، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، تهران جنوب، مرودشت و کازرون در تاریخ 5 اسفندماه سال 1397 در محل سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

او با اشاره به اهداف این همایش اظهار کرد: این همایش با هدف ایجاد فضای مناسب به منظور گردهمایی استادان، محققان، کارشناسان و دانشجویان جهت ارائه آخرین یافته های علمی و تبادل نظر برگزار می شود.

رئیس واحد میانه در ادامه به محورهای این همایش اشاره کرد و گفت: آذربایجان در گذر تاریخ، باستان شناسی پیش از تاریخ شمال غرب ایران، باستان شناسی دوره تاریخی شمال غرب ایران، باستان شناسی دوره اسلامی شمال غرب ایران و هنر معماری آذربایجان بر اساس داده های باستان شناسی را می توان به عمده محورهای این همایش اشاره کرد.

این مسئول بیان کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات کامل تاریخ 15/11/97 و اعلام نتایج داوری 20/11/97 خواهد بود.

وی با اشاره به اعتبار علمی این همایش اذعان کرد: با توجه به اینکه مقالات پذیرفته شده در این همایش، به صورت مقاله کامل در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه خواهند شد و کلیه پژوهشگران می توانند از امتیازات علمی ارائه مقاله برخوردار شوند.

سلیمی خاطر نشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این همایش و ارائه مقاله می توانند به نشانی اینترنتی دبیرخانه به آدرس: http://conference.m-iau.ac.ir  مراجعه نمایند.

 Bastan

دیدگاه‌ها   

علی کارگر
+1
هزینه چاپ مقاله چقدر می باشد؟ مقالات برگزیده در نشریات چاپ میشن
پاسخ دادن
سعید سلیمانی (مدیر سایت)
0
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش مراجعه نمائید
هزینه مقالات در لینک زیر قابل مشاهده است
conference.m-iau.ac.ir/هزینه-شرکت-در-همایش
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com