در بیانیه ای اعلام شد؛

حمایت بسیج استادان شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از مواضع انقلابی دکتر ولایتی

خبرگزاری آنا: کانون بسیج استادان شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در حمایت از مواضع انقلابی رئیس هیأت مؤسس و امنای این دانشگاه در ایجاد اصلاحات اداری، نوسازی علمی، فرهنگی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میانه، بسیج استادان شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در بیانیه‌ای از مواضع انقلابی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد اصلاحات اداری، نوسازی علمی، فرهنگی و ... در دانشگاه آزاد اسلامی حمایت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی از همان روزهای آغازین انتصاب دیپلمات شناخته شده کشور جناب آقای دکتر ولایتی توسط امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به ریاست دانشگاه، رویکردی به سمت انقلابی‌گری، فساد‌زدایی، علمی‌گرایی و جلوگیری از سوء استفاده‌ ها داشته و راهبرد بازگشت دانشگاه آزاد اسلامی به ریل انقلاب اسلامی به یک راهبرد اساسی تبدیل شده است.

در این بیانیه آمده است: ورود جناب آقای دکتر ولایتی با این راهبرد انقلابی چراغ ‌های خطر را برای سوء استفاده‌ گران از جمله کسانی که دانشگاه آزاد اسلامی را حیات خلوت خود می دانستند روشن نمود و آغازی شد بر هجمه، توهین و شایعه تا بتوانند ترمز اصلاح‌گری ‌ها را بکشند. پاکسازی مافیای قدرت و ثروت در بیست ماه گذشته، ادای دین به انقلاب اسلامی و دفاع با تمام توان از منافع دانشجویانی که با وجود فشارهای زیاد اقتصادی، شهریه پرداخت می کنند و صیانت از اعتبار از دست رفته دانشگاه آزاد باعث نارضایتی طیفی مسئله‌ دار را به دنبال داشته است که در روزهای اخیر حملات رسانه‌ای خود را به بهانه های مختلف علیه ایشان تدارک دیده بودند تا بلکه بتوانند مانع از اقدامات انقلابی ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی گردند.

در ادامه بیانیه تاکید شده است: ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه ضمن هشدار به همه کسانی که به دنبال تضعیف ارزش ‌های دینی و انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی بوده و بدون صلاحیت و با بهره‌گیری از رانت‌‌ های حزبی و .. در این دانشگاه جا خوش کرده‌اند، حمایت قاطع خود را از مواضع انقلابی دکتر ولایتی رئیس هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد تحولات اداری، علمی و... در دانشگاه آزاد اسلامی که یقیناً برکات و ثمرات بی شماری خواهد داشت، اعلام می‌داریم و برای حل مسائل و مشکلاتی که در تحول انقلابی پیش روی مسئولان متدین، بصیر و انقلابی دانشگاه قرار دارد از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و انشاءالله با تمام توان جهت تحقق نوسازی علمی و اصلاحات اداری در دانشگاه آزاد اسلامی ایستاده‌ایم.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com