پیام نوروزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

دکتر علی سلیمی شاملو با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز سال 1397را به مردم شریف شهرستان میانه جامعه دانشگاهی به ‌ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی این واحد دانشگاهی تبریک گفت.

IMG 3705

متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«فَانظُرْ إِلَى آثَارِ رَحْمَتِ اللَّهِ كَيْفَ يُحْيِي الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ ذَلِكَ لَمُحْيِي الْمَوْتَى وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ» (روم، 50)
«پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می گرداند. در حقیقت، هم اوست که قطعا زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست»
با فرا رسیدن سال نو و بهار دل انگیز، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز است تا هم پای امیدها، دل ها را به نور ایمان برافروزیم و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم. بهار صحنه هنرنمایی نقاش یگانه آفرینش است که با قلم سحر انگیز خویش، رخسار طبیعت را آراسته و عرصه خاک را جلوه گاه تجلی ذات بی همتای خویش ساخته است.
خدا را شاکریم که در سال 96 با تدابیر ارزنده جناب آقای دکتر فرهاد رهبر، ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی و تلاش بی وقفه استادان، کارکنان و دانشجویان واحد میانه، توانستیم در راستای تقویت هرچه بیشتر سطح علمی در دانشگاه و تحقق دستاورد های علمی و فرهنگی خانواده بزرگ دانشگاه حرکت نمائیم.
اینجانب ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ارزشمند همکاران گرامی در سال96، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را به مردم شریف و فرهنگ دوست شهرستان میانه، جامعه دانشگاهی، علی الخصوص استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی شهرستان تبریک عرض نموده، امید است در سال جدید با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای"مدظله العالی"در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی پیروز و سر بلند باشید.

دکتر علی سلیمی شاملو
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com