مسئول تربیت بدنی واحد میانه:

پایان مسابقات والیبال کارکنان ادارات با قهرمانی تیم آموزش و پرورش

خبرگزاری‌آنا: به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر، مسابقات والیبال کارکنان ادارات با قهرمانی تیم آموزش و پرورش به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا: حسین علیزاده مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه اظهار کرد: «به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، مسابقات والیبال کارکنان ادارات با حضور هشت تیم امور آب، شرکت گاِز، بوعلی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، آموزش و پرورش، کیمیاگران، نیروی انتظامی و شورای اداری در مجتمع چند منظوره ورزشی واحد میانه برگزار شد.»

وی افزود: «تیم ها از تاریخ 14 الی 22 بهمن به مدت 9 روز در دو گروه چهار تیمی به رقابت پرداختند که در روز پایانی تیم های بوعلی با امور آب دیدار رده بندی و آموزش و پرورش با شرکت گاز دیدار فینال را برگزار کردند.

علیزاده ادامه داد: «در آخرین روز این دوره از رقابت ها، تیم آموزش و پرورش با نتیجه سه بر دو شرکت گاز را شکست داد و مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم بوعلی نیز توانست با نتیجه سه بر دو در مقابل امور آب به برتری برسد و به مقام سومی رسید.»

مسابقات والیبال کارکنان ادارات از سوی هیات والیبال اداره ورزش و جوانان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد و در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و مهندس حبیب اله خدابنده معاون دانشجویی و فرهنگی واحد میانه حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com