پیام تسلیت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت درگذشت دهقان فداکار

روابط عمومی دانشگاه: اعضای هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت درگذشت قهرمان ملی ازبرعلی حاجوی (دهقان فداکار) پیام تسلیتی منتشر کردند.

به گزارش روابط عمومی واحد میانه، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون»

با نهایت تاسف و تاثر، این باردهقان فداکار، قهرمان نجات قطارنشد... این بارخودش به ایستگاه آخر رسید... قهرمان داستان های درسی کودکی مان دعوت حق را لبیک گفت. نام و یاد او به واسطه داستانی با عنوان دهقان فداکار در ذهن کودکان آن دوره و همه ما جاودانه شد.

خبردرگذشت مرد ایثار و ازخود گذشتگی، قهرمان ملی، مرحوم ازبرعلی حاجوی (دهقان فداکار) مایه حزن و اندوه فراوان گردید. نام این غیور مرد خطه آذربایجان، اسوه غیرت و مردانگی، نماد ایثار و فداکاری در دل ها و خاطره ها جاودانه خواهد ماند و مردم شریف میانه، با غرور بر خود خواهند بالید.

ما دانشگاهیان، درگذشت غمبار مرد با ایمان و سنبل ایثار و فداکاری مرحوم ازبرعلی حاجوی (دهقان فداکار) را از صمیمی قلب به مردم شریف و ولایت مدار شهرستان میانه، جامعه دانشگاهی، به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان برای آن مرحوم غفران، رحمت بی پایان الهی و علو درجات را مسئلت می نماییم.

 

هیأت رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

Photo 2017 12 03 09 07 48

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com