پایان کار دانشجوی واحد میانه با سه نشان برنز در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی

خبرگزاری آنا: مهدی انصاری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، با سه نشان برنز در رشته شنا، در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در پنجمین روز بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی 2017 باکو، نمایندگان شنای ایران در سه ماده انفرادی 50 متر پروانه، 100 متر آزاد و چهار درصد متر مختلط تیمی با حریفان خود به رقابت پرداختند و طی آن مهدی انصاری شناگر کشورمان و دانشجوی واحد میانه با کسب دو نشان برنز، در مجموع با 3 مدال برنز به کار خود در این مسابقات پایان داد.
انصاری که پیش از این در ترکیب تیم 4 در صد متر آزاد مردان کشورمان موفق به کسب نشان برنز شده بود، روز گذشته در دو رشته دیگر به آب زده و دو نشان برنز دیگر را از آنِ خود کرد تا به عبارتی در دشت این مدال هت‌تریک کند.
شناگرکشورمان ابتدا در ماده 50 متر پروانه با ثبت زمان 24:97 در رتبه پنجم ایستاد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در مرحله نیمه نهایی نیز با حد نصاب 24:71 پنجم شد و جواز حضور در دور نهایی را کسب کرد.
انصاری در مرحله نهایی درخشش قابل ملاحظه‌ای داشت و با حد نصاب 24:32 (24 ثانیه و 32 صدم ثانیه) بهترین زمان خود را ثبت کرده و به مدال برنز رسید.
این شناگر میانه‌ای همچنین در ماده 4 در صد متر مختلط تیمی مردان در ترکیب تیم کشورمان با ثبت زمان 3:48:27 بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز این رقابت‌ها را بر گردن آویخت. جمال چاوشی‌فر، آریا نسیمی‌شاد و سینا غلامپور دیگر اعضای تیم 4 در صد متر مختلط تیمی ایران را تشکیل می‌دادند.
چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی 12 الی 22 می (22 اردیبهشت الی اول خرداد ماه 1396) در باکو آذربایجان برگزار می‌شود.
تیم کشورمان در پایان روز پنجم این رقابت‌ها با مجموع 54 مدال شامل 14 نشان طلا، 17 نقره و 23 برنز پس از کشورهای ترکیه و آذربایجان در جایگاه سوم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفت.
لازم به ذکر است؛ مهدی انصاری، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و شناگر تیم ملی اولین مدال‌آور استان آذربایجان‌شرقی در این رقابت‌ها بود.
 
Photo 2017 04 15 13 59 57
 
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com