کسب مدال برنز مسابقات بین المللی کاراته جام کاسپین توسط دانشجوی واحد میانه

خبرگزاری‌آنا: علیرضا قنبری دانشجوی رشته تربیت بدنی مرکز آموزشی ترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در نخستین دوره مسابقات بین المللی کاراته سیک اوکیناوایی جام کاسپین به مدال برنز دست یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این دوره از مسابقات، علیرضا قنبری در قالب تیم منتخب استان آذربایجان شرقی در استایل سابمیشن (دفاع شخصی)، توانست مدال برنز این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.
در پایاین این رقابت ها، تیم ایران موفق شد عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد، تیم کاراته جمهوری آذربایجان در مکان دوم قرار گرفت، تیم های عراق و افغانستان نیز به طور مشترک سوم شدند.
همچنین در رده بندی تیم های ایرانی شرکت کننده در این دوره از رقابت ها، تیم کاراته ایشین ریو گیلان با اقتدار عنوان نخست را از آن خود کرد، آذربایجان شرقی دوم شد و خراسان رضوی در مکان سوم ایستاد.
در پایان از سوی مسئولان، به تیم های برتر، جام قهرمانی و به کاراته کاران برتر رده های سنی مختلف نیز لوح  و مدال قهرمانی اهدا شد.
در نخستین دوره رقابت های کاراته بین المللی سبک اوکیناوا ایشین ریو جام کاسپین، بیش از 800 کاراته کار از ایران و کشورهای جمهوری آذربایجان، افغانستان، عراق، پاکستان و تاجیکستان حضور داشتند که به مدت 2 روز در شهر رشت استان گیلان برگزار شد.
کاراته کاران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها در 2 بخش بانوان و آقایان و رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان حضور داشتند که در 4 بخش کاتا، کومیته (مبارزه)، کوبودو و دفاع شخصی با هم به رقابت پرداختند.
در این مسابقات، علیرضا قنبری در وزن 85- کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان، بخش سابمیشن به مدال برنز رسید.
Medal2 4
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com