تمدید حکم معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد میانه به عنوان رئیس کانون بسیج استادان شهرستان
خبرگزاری آنا: حکم دکتر جلیل اجلی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، به عنوان رئیس بسیج استادان شهرستان میانه تمدید شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، این حکم از سوی سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج استادان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و بنا به پیشنهاد فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی میانه به مدت دو سال دیگر صادر و تمدید شد.
در متن این حکم آمده است:
برادر بسیجی جناب آقای دکتر جلیل اجلی
به استناد بند یک ماده چهار آیین نامه تشکیل بسیج استادان و شورای عالی انقلاب فرهنگی، بنا به پیشنهاد فرمانده محترم سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی، به موجب این حکم، جنابعالی به سمت رئیس کانون بسیج استادان دانشگاه های شهرستان میانه به مدت دو سال دیگر منصوب می شوید.
 
امید است با نصب العین قرار دادن تقوی و جهاد فی سبیل ا... و پیروی از ولایت فقیه و عنایت کامل به موازین شرع مقدس اسلام و همچنین حفظ هماهنگی با مسئول بسیج استادن استان، گام های مؤثری برای صیانت از انقلاب و دستاوردهای آن و توسعه و تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی بردارید.

دیدگاه‌ها   

چهانبخش جمشیدی
+2
برادر ارجمند
جناب آقای دکتر اجلی تبریک صمیمیانه ما را پذیرا باشید. امیدوارم توفیقات روزافزون قرین ایامت باد.
پاسخ دادن
صاحب خانی
0
جناب آقای اجلی باعرض تبریک و آروزوی توفیق در راستای ترویج روحیه بسیجی.
پاسخ دادن
دکتر لورنس انویه تکیه
0
با سلام خدمت استاد بزرگوار جناب آقای دکتر اجلی
تمدید حکم مسؤلیت بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان میانه حاکی از نشانه های دانایی محور ، روحیه بسیجی و جهادی و توجه به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با سیاست های اقتصاد مقاومتی و توجه ویزه به دین ، علم و فرهنگ بعنوان مقوله های مکمل یکدیگر می باشد اینجانب این موفقیت و تداوم مسئولیت در این امر خطیر را به حضرتعالی و تمامی جامعه علمی کشور و بالاخص ریاست دانشگاه و تمامی پرسنل زحمت کش آن دانشگاه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی سلامتی و موفقیت را خواهانم / با تشکر لورنس انویه تکیه
پاسخ دادن
جعفر هوشمند
0
جناب آقای دکتر اجلی
باسلام و ضمن عرض تبریک
آرزوی توفیق الهی
ارداتمند هوشمند
پاسخ دادن
علی اصغر واعظ
0
سرور عزیز و استاد ارجمند جناب آقای دکتر اجلی
تمدید حکم مسئولیت بسیج اساتید دانشگاههای میانه نشان از درک عمیق و ژرفای فکری آن بزرگوار بوده و یکبار دیگر ثابت کرد که شما از لحاظ ولایتمداری ، ایمان و اخلاص در جایگاه رفبعی قرار دارید.از خداوند متعال برایتان سلامتی ، موفقیت ، بی نیازی و عاقبت بخیری میکنم.
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com