خبرگزاری آنا: تیم ووشو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی قهرمان شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این دوره از رقابت ها، تیم ووشو دانشگاه آزاد اسلامی میانه با 5 ورزشکار در اوزان 85، 75، 70، 65 و یک تالوکار در این مسابقات شرکت کرده بود که در نهایت توانست با 4 مدال طلا و یک نقره، با اقتدار بر سکوی قهرمانی بایستد.
این مسابقات به مدت دو روز در قالب 6 تیم از واحدهای دانشگاهی تبریز، میانه، مرند، مراغه، سراب و جلفا به میزبانی واحد مرند برگزار شد و ورزشکازان در 10 وزن، 90+ و 90، 85، 80، 75، 70، 65، 60، 56، 52 با هم به رقابت پرداختند که در آخرین روز رقابت ها، تیم های میانه، تبریز و مرند به ترتیب اول تا سوم شدند.
تیم ووشو دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با مدال های طلای حسین موسی زاده، احسان عسگری، آیت روحی، عبدالعلی ابراهیمی (تالوکار) و مدال نقره علی نصیری ضمن کسب مقام قهرمانی، توانست به مسابقات قهرمانی کشوری دانشجویان راه پیدا کند.
 
اعضای تیم ووشو واحد میانه را حسین موسی زاده، احسان عسگری، آیت روحی، علی نصیری و عبدالعلی ابراهیمی، با مربیگری میثم فرضعلی پور و سرپرستی مالک جعفری تشکیل داده بود.
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com