خبرگزاری آنا: از سوی معاونت دانشجویی و وفرهنگی، دفتر مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و با همکاری واحد پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان، مؤسسات خانه مهر اندیشان، فرصت سبز و دهکده رهایی  در طبقه همکف این واحد دانشگاهی برپا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این نمایشگاه دو روزه، دانشجویان و بازدیدکنندگان با پوستر، بروشورهای متنوعی با مطالب خطرات احتمالی مواد مخدر و عواقب ناشی از آن، عکس هایی با مضمومن اعتیاد و مواد مخدر، پلاکاردهای نصب شده در محوطه دانشگاه حاوی مطالب تخصصی برای خانواده ها آشنا شدند.
در بخشی از این نمایشگاه، فیلم های مستند با موضوع مواد مخدر موجود در جامعه و عواقب ناشی از آن، چگونگی آلودگی، دشواری ها و سختی ها و نابسامانی های معتادین، برای بازدیدکنندگان به نمایش درآمد.
 در حاشیه این نمایشگاه، دفتر مشاوره دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از علاقه مندان به شرکت در کارگاه های آموزشی مهارت زندگی، پیش از ازدواج و فرزند پروری ثبت نام کرد.
نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر و آسیب های اجتماعی، هر ترم به صورت مستمر در این واحد دانشگاهی برگزار می شود.
 

دکتر علی سلیمی شاملو رئیس، مهندس حبیب اله خدابنده معاون دانشجویی و فرهنگی و جمعی از مسئولان واحد میانه در اولین روز برپایی از این نمایشگاه بازدیدکردند.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com