دانشجوی مرکز آموزشی ترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه؛
در یک قدمی کسب سهمیه المپیک ریو/ دعوت به اردوی آماده سازی تیم دوی ماراتن ایران
خبرگزاری آنا: حسن شیرقوی دانشجوی رشته تربیت بدنی مرکز آموزشی ترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در یک قدمی کسب سهمیه المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا؛ حسن شیر قوی دانشجوی واحد میانه از استان آذربایجان شرقی، به همراه مهدی شریفی از استان فارس، احسان زینی وند از استان ایلام و رضا عزیزیان از استان تهران در اردوی آماده سازی تیم دوی ماراتن ایران به منظور کسب سهمیه المپیک 2016 ریو به سر می برند.
مسابقات انتخابی المپیک، اواسط خرداد ماه 95 در شهر استکهلم کشور سوئد و در مسافت های 42 کیلومتر و 195 متر برگزار می شود و این ورزشکاران در هر هفته 210 کیلومتر دوندگی دارند.
از میان دوندگان تیم ملی، حسن شیرقوی از آمادگی مطلوبی برخوردار بوده که توانسته است در مسابقات مقدماتی امارات با ثبت رکورد 2 ساعت و 25 دقیقه و 11 ثانیه سوم شود و جواز شرکت در مرحله پایانی انتخابی المپیک را کسب کند.
این دانشجوی ورزشکار واحد میانه و عضو تیم ملی دو ماراتن به دنبال ثبت نام خود در کتاب رکوردهای جهانی " گینس " است و برای بهبود رکورد جهانی خود که یک هزار و 700 پله برج میلاد تهران را در کمتر از 11 دقیقه طی کرده است، بعد از مسابقات انتخابی استکهلم سوئد، 3000 پله بزرگترین برج جهان در کشور امارات با ارتفاع 820 متر در کمتر از 24 دقیقه را به نام خود ثبت کند.
 نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com