دانشجوی سما واحد میانه؛
مرد طلایی مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا شد
خبرگزاری آنا: سعید رجبی دانشجوی رشته تربیت بدنی آموزشکده فنی و حرفه ای سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، مرد طلایی مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رجبی تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم با 4 پیروزی متوالی، مدال طلای مسابقات قهرمانی تکواندو قهرمانی آسیا به میزبانی " مانیلا فیلیپین " را از آن خود کرد.
وی در سومین و آخرین روز از بیست ودومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا با حضور 239 تکاوندوکار از 31 کشور در شهر " مانیلا " فیلیپین موفق به کسب سکوی نخست وزن ششم شد.
رجبی در وزن 80- کیلوگرم برای رسیدن به مرحله فینال این رقابت ها، به ترتیب " اکبر اتاخانوف " از قرقیزستان 9 بر یک، " ماکسیم رافالوویچ "  از ازبکستان 7 بر 3 و " فرخود نگماتف " از تاجیکستان را 7 بر 4 از پیش رو برداشت و به فینال راه یافت و در مرحله نهایی با نتیجه 4 بر 3 " لویی وی تینگ " از چین تایپه را شکست داد و قهرمان این وزن شد.
بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا G4 بود و دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 14.4و 24،40 امتیاز در رنکینگ جهانی و المپیکی تعلق گرفت.
با احتساب سه طلای آرمین هادی پور، سعید رجبی و میر هاشم حسینی و نقره ابوالفضل یعقوبی و حضور دو نماینده کشورمان در دیدار نهایی، تیم ملی ایران قبل از پایان مسابقات عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.
635967621828365764
 
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com