دکتر علی سلمان پور با صدور پیامی، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز سال 1395را به جامعه دانشگاهی به ‌ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی واحد میانه تبریک گفت.
متن پیام ایشان بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فَانظُرْ إِلَى آثَارِ رَحْمَتِ اللَّهِ كَيْفَ يُحْيِي الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ ذَلِكَ لَمُحْيِي الْمَوْتَى وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ (روم، 50)
«پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می گرداند. در حقیقت، هم اوست که قطعا زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست»
با فرا رسیدن سال نو و بهار دل انگیز، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز است تا همپای امیدها، دل ها را به نور ایمان برافروزیم و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم.
بهار صحنه هنرنمایی نقاش یگانه آفرینش است که با قلم سحر انگیز خویش ، رخسار طبیعت را آراسته و عرصه خاک را جلوگاه تجلی ذات بی همتای خویش ساخته است .
خدا را شاکریم که در سال 94 با تدابیر ارزنده جناب آقای دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه و تلاش بی وقفه استادان، کارکنان و دانشجویان واحد میانه، توانستیم با راه اندازی رشته های جدید، بهره برداری از پیشرفته ترین فناوری های آموزشی و پژوهشی و تقویت هرچه بیشتر سطح علمی در دانشگاه در راستای تحقق دستاورد های علمی و فرهنگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی حرکت نمائیم.
اینجانب ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند همکاران گرامی در سال94، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را به جامعه دانشگاهی به ‌ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان گرامی واحد میانه تبریک عرض نموده، امید است در سال جدید با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای" مدظله العالی "در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی پیروز و سر بلند باشید.
دکتر علی سلمان پور
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه3d730f89177b4106b4ff

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com