خبرگزاری آنا: به همت دانشجویان انجمن علمی دامپزشکی و به صاحب امتیازی انجمن های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه نخستین شماره از نشریه علمی دانشجویی با عنوان << پیام دامپزشکی>> منتشر شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر رضا وجدی مدیر پژوهش واحد میانه و سردبیر این نشریه با اعلام این خبر گفت: هدف از انتشار آن ترغیب دانشجویان برای انجام فعالیت های علمی گروهی و شناساندن هرچه بیشتر این رشته به سایر دانشجویان واحد و همچنین گردآوری اخبار و یافته­ های نوین دامپزشکی جهت استفاده اساتید و دانشجویان این رشته و سایر خوانندگان است.
وی اظهار کرد: در این نشریه سعی بر افزایش آگاهی های عمومی خوانندگان در زمینه نقش دامپزشکی در ارتقا بهداشت عمومی جامعه و ارائه مطالب جذاب در مورد حیوانات خواهد بود.
وجدی با اشاره به مطالب و موضوعات منتشر شده در نشریه پیام دامپزشکی بیان کرد:  مطالب نخستین شماره از این نشریه، بیشتر حول محور تاریخچه دامپزشکی، اشتغال فارغ التحصیلان این رشته، سازمانهای دولتی و غیر دولتی مرتبط با این رشته، معرفی چهره های ماندگار رشته دامپزشکی و ... هست. اما در شماره های بعدی سعی خواهد شد بیشتر مطالب عمومی تر با موضوع بهداشت فرآورده های دامی و نگهداری حیوانات اهلی و ناشناخته های حیات وحش و دام های اهلی به خوانندگان عزیز ارایه شود.
مدیر پژوهش واحد میانه و سردبیر این نشریه تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برای راه اندازی دانشکده دامپزشکی و تربیت دانشجویان در مقطع دکتری عمومی اقدامتی لازم صورت گرفته و به همت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد موافقت اولیه استانی و سازمان مرکزی در این زمینه کسب شده است.
Photo 2016 03 02 08 21 39