مدرس واحد میانه به همراه کارآموز خود به مدال طلای مسابقات مهارت کشوردست یافت / راهیابی به اردوی مسابقات جهانی
خبرگزاری آنا: مهندس بهنام رمضانی مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به همراه سعید عبدالهی کارآموز مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت که در استان البرز برگزار شد به مقام اول و مدال طلا دست یافت.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، بهنام رمضانی مربی صنایع اتومبیل مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مدرس رشته مکانیک خودرو این واحد دانشگاهی با کسب تنها مدال طلای استان در اردوی مسابقات جهانی 2017 ابوظبی در رشته فناوری اتومبیل شرکت خواهد کرد.
سعید عبدالهی جوان شایسته میانه ای و کارآموز مرکز آموزش فنی و حرفه ای میانه با مربیگری مهندس بهنام رمضانی در رشته فناوری اتومبیل آموزش های لازم را فرا گرفته و اکنون برای حضور در اردوی آماده سازی در مسابقات جهانی مهارت 2017 به سر می برد.
مسابقات ملی مهارت با هدف ارتقای مهارت جوانان  و معرفی جوانان نخبه در 28 رشته فنی و تخصصی بین جوانان زیر 21سال و در سطوح شهرستانی، استانی و کشوری برگزار و منتخبین کشوری به مسابقات جهانی مهارت wto2017   اعزام می شوند.
مسابقات جهانی مهارت، پیشنه ای بیش از 50 سال دارد که در ایران، سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای ایجاد فضای رقابتی بین جوانان و نیز بهبود کیفیت آموزش های فنی و حرفه ای در کنار ارتقاء استانداردهای مهارتی، مسابقات ملی را به صورت سالیانه برگزار می کند.
 
DSC02486
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com